Menu

KURS PRZEWODNIKÓW SUDECKICH

 Szkolenie zakończone
 
33
Kategoria
Edukacja
Ostatni termin
1 styczeń 2019 09:00
Telefon
602 214 677
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KURS DLA KANDYDATÓW NA PRZEWODNIKÓW GÓRSKICH III KLASY NA OBSZAR SUDETÓW 

 

 

Kochasz góry i wolność - zostań Przewodnikiem Górskim z uprawnieniami do prowadzenia wycieczek

Jeśli Twoja miłość do gór jest tak wielka, że odnajdujesz w nich wolność, motywację i większość pozytywnych emocji życia zgłoś się na nasz kurs. Ukończenie kursu pozwoli Ci dzielić się swoją pozytywną energią z uczestnikami górskich wypraw i wycieczek które w przyszłości poprowadzisz. Jednocześnie zdobędziesz zawód i połączysz zarabianie pieniędzy ze swoją pasją, co jest marzeniem każdego człowieka.

Fundację Amicorum tworzą właśnie tacy pasjonaci jak TY.

Serdecznie zapraszamy

 

TERMIN KURSU: 
KURS WEEKENDOWY 
Start   21 październik 2017 Legnica
Terminy pozostałych weekendów do ustalenia z grupą podczas pierwszego spotkania
CENA KURSU
Odpłatność za kurs wynosi 1900 zł. od osoby. Możliwość rozłożenia na raty

 

Kurs będzie przeprowadzany w formie kilkudniowych "zjazdów", podczas których prowadzone będą zajęcia teoretyczne oraz wycieczki górskie. Podczas każdego "zjazdu" w trakcie, realizowana będzie strona praktyczna i teoretyczna kursu.

Cena kursu obejmuje:

-wykłady ? 140 godz. dydaktycznych
-zajęcia praktyczne ? co najmniej 8 dni
-32 dni wyjazdów szkoleniowch kilkudniowych i jednodniowych

W cenę kursu nie są wliczone koszty zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia, transportu podczas wyjazdów szkoleniowych oraz koszty egzaminu państwowego.

ZAJĘCIA:

Zajęcia teoretyczne na naszym kursie odbywać się będą w systemie weekendowym w Legnicy i poprowadzą je pracownicy naukowi PWSZ w Legnicy oraz Uniwersytetu Wrocławskiego
Podczas zajęć praktycznych zaopiekuje się Wami i przekaże swoją wiedzę kadra złożona z instruktorów GOPR i Przewodników górskich z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy przewodnickiej.

Część zajęć dydaktycznych będzie prowadzona podczas wycieczek organizowanych w ramach kursu co pozwoli nam połączyć teorię z praktyką.

REGULAMIN KURSU 

1. Kurs na przewodnika turystycznego górskiego sudeckiego klasy III obejmuje szkolenie organizowane zgodnie z programem określonym w rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 26.06.2014 r. w sprawie nabywania uprawnień przewodnika górskiego.
2. Po ukończeniu kursu z wynikiem pozytywnym kandydat na przewodnika otrzymuje zaświadczenie uprawniające do przystąpienia do egzaminu państwowego przed Komisją Egzaminacyjną ds. Przewodników Turystycznych Górskich powołaną przez Urząd Marszałkowski. 
3. W kursie uczestniczyć mogą osoby, które są pełnoletnie i posiadają wykształcenie co najmniej średnie.
4. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest stan zdrowia umożliwiający wykonywanie funkcji przewodnika górskiego.
5. Opłata za kurs obejmuje udział w zajęciach teoretycznych (wykłady), organizację zajęć praktycznych (organizacja transportu i zakwaterowania), obsługę przewodnicką podczas wszystkich zajęć praktycznych.
6. W cenę kursu nie są wliczone koszty zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia, transportu podczas wyjazdów szkoleniowych oraz koszty egzaminu państwowego.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu w wypadku zgłoszenia się mniejszej niż wymagane minimum ilości uczestników tj. 15 osób

 

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc do nas lub wypełniając formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie nie obliguje do uczestnictwa w kursie

Organizatorem kursu jest Fundacja Amicorum
www.amicorum.pl
Kierownik Kursu - Piotr Bogus tel 602 214 677

Zaświadczenie nr 1/2015 o wpisie Fundacji Amicorum na listę organizatorów szkoleń dla kandydatów na przewodników turystycznych górskich Marszałka Województwa Dolnośląskiego

Kurs jest dofinansowany w części przez Fundację Amicorum. Opłata za kurs w ramach odpłatnej działalności non profit.

 
 

Dostępne terminy

  • Od 21 październik 2017 09:00 do 1 styczeń 2019 09:00

Partnerzy fundacji