Menu

Mój sklep - moja pasja

mojsklepDecyzją zarządu fundacji Amicorum w ramach kampani promocyjnej ?MÓJ SKLEP - MOJA PASJA? postanowiliśmy nieodpłatnie promować działalność naszych kursantów i dać im możliwość zaprezentowania siebie i swojego sklepu. W związku z udziałem w naszym kursie Towaroznawstwa Zielarskiego zapraszamy do przesłania zdjęć oraz krótkiej adnotacji o Państwa sklepie/aptece zielarskiej. Zapraszamy również uczestników, którzy są aktualnie na kursie i prowadzą taką działalność.

 

Reklama Twojego sklepu będzie wyświetlana się na naszych stronach internetowych oraz będzie promowana przez media społecznościowe. Wykorzystamy narzędzia Google AdWords pozwalające efektywnie zareklamować sklep również w przeglądarkach google co wpłynie na pozycjonowanie sklepu/apteki w sieci internetowej.

Przesłane materiały powinny zawierać zdjęcia Twojego sklepu/apteki, adres strony internetowej, adres email i inne dane kontaktowe. Dodatkowo prosimy o dołączenie krótkiej informacji o sobie i własnym sklepie. Mile widziane i wskazane są zdjęcia Państwa osoby np za ladą sklepu lub w tle witryny sklepowej. Oczywiście uśmiechnięci i szczęśliwi , zarabiający na swojej pasji. :) Prosimy również o informację czy dzięki kursowi Towaroznawstwa ZIelarskiego otworzyliście sklep, zatrudniliście dodatkowe osoby lub zamierzacie rozszerzyć działalność.  

Kampania jest całkowicie nieodpłatna realizowana ze środków Fundacji Amicorum. Do udziału w Kampani promocyjnej mogą przystąpić tylko uczestnicy naszego kursu Towaroznawstwa Zielarskiego.

Przesłanie informacji reklamowych automatycznie wiąże się z wyrażeniem zgody na upublicznienie Państwa wizerunku oraz danych kontaktowych przez Fundację Amicorum w ramach kampani promocyjnej ? MÓJ SKLEP - MOJA PASJA?

Materiały prosimy przesyłać mailem zwrotnym na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w kampani promocyjnej.

Zespół Akademii Amicorum

 

Partnerzy fundacji