Menu

Nawiązaliśmy współpracę z Ukrainą

Dzisiaj dostaliśmy skan z Ukrainy, więc odrazu wrzucamy. Jest to świadczenie Narodowej Agencji Informacji Politycznej w Kijowie o współpracy z naszą fundacją. Celem współpracy jest projekt organizacji szkoleń dla obywateli Ukrainy oraz uchodźców z Donbasu, którzy chcieliby poznać zasady funkcjonowania firm i fundacji na terenie Polski, żeby mogli w przyszłości sami założyć swoją firmę lub fundację i pomagać swoim rodakom.
Poniżej tłum. oświadczenia o współpracy:
Mając na względzie realizację projektu przygotowanego przez Fundację Amicorum KRS 0000487271 z siedzibą w Polsce w ramach dofinansowania z Programu RITA, przedsięwzięcia Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, oświadczamy, że wyrażamy chęć współpracy przy realizacji projektu w charakterze Partnera Fundacji Amicorum.
Oświadczamy, że znamy i rozumiemy cele projektu, którymi są wsparcie demokratycznych i wolnorynkowych przemian w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej.
Narodowa Agencja Informacji Politycznej będzie współpracować z Fundacją Amicorum w zakresie realizacji programów szkoleniowych i wymiany doświadczeń w zakresie działalności organizacji pożytku publicznego w Polsce i Ukrainie.20151012 184556

Partnerzy fundacji